Код: 00000202160
Артикул: Ост.0765
Настільна гра Artos Моя сімя ЛЮКС для дітей Ост.0765
- Наявність: 2
- Виробник: ARTOS
-
839 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра Artos Моя сім'я ЛЮКС для дітей Ост.0765Настільна гра Моя сім'я Люкс - в цій грі дітям доведеться зіткнутися з багатьма ситуаціями, які існують у дорослому житті. , походи за покупками, лікування в поліклініці та багато іншого. У комплект входить: - коробка-1 шт; - ігрове поле - 1 шт; - правила - 1 шт ; - кубик - 1 шт; - ігрові фішки (фішки із зображеннями дівчат) - 9 шт; - набір карток. Придбати настільну гру Моя сім'я Люкс можна в інтернет- магазині дитячих іграшок. Зробити замовлення можна на сайті, додавши в кошик або зателефонувавши, також можна замовити зворотній дзвінок. Можете купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 9 років |
| Вага (г) | 1500 |
| Вага (кг) | 1,5 |
| Вага в упаковці, кг | 1,5 |
| Вага, г | 1500 |
| Вес | 1,5 кг |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 33 |
| Дитячий вік | від 9 років |
| Довжина (см) | 33 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 6 |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для дівчаток |
| Производитель | ARTOS |
| Размер | 33х33х8 см |
| Розміри упаковки | 33х33х8 см |
| Стать дитини | Для дівчаток |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 1,5 |
| Ширина (см) | 33 |
| Ширина в упаковці (см) | 33 |
| Язык | російська, українська |
| Возраст | від 9 років |








