Код: 00000202002
Артикул: Ост.1335
Настільна гра Веселка Ост.1335
- Наявність: 14
- Виробник: ARTOS
-
302 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Гра «Веселка» ARTOS Games (1335)
Гра «Веселка» — це швидка настільна гра з простими правилами, яка постачається у зручній жерстяній банці. Компактний формат дозволяє легко брати гру з собою та грати будь-де.
Суть гри
- Гравці збирають найкращі комбінації карт
- Правила можуть змінюватися під час гри
- Якщо гравець не лідирує наприкінці ходу — він вибуває
- Переможцем стає останній гравець, який залишився у грі
Особливості
- Прості та зрозумілі правила
- Кілька рівнів складності
- Компактна жерстяна упаковка
- Українська мова гри
Характеристики
- Бренд: ARTOS Games
- Розмір упаковки: 11?9,5?7 см
Комплектація
- 49 карток з числами
- 1 картка початку раунду
- 4 пам’ятки за кольорами та значками
- 1 пам’ятка з діями
- Правила гри
Це чудова гра для швидких партій, де важливі уважність, логіка та трохи удачі.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 9 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 12 |
| Дитячий вік | від 9 років |
| Довжина (см) | 12 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Комплект постачання | карточки-55шт |
| Комплектація | карточки-55шт |
| Комплектація | карточки-55шт |
| Матеріали | комбинированный |
| Материал | комбинированный |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | ARTOS |
| Размер | 12х10х7 см |
| Розміри упаковки | 12х10х7 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Карткові |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 9 років |











