Код: 00000101615
Артикул: 30494
Карткова гра Strateg Жарт-Джіпіті 30494
- Наявність: 29
- Виробник: Strateg
-
145 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Занурся у світ безмежних веселощів та інтелектуальних викликів з настільною грою "Жарт Джіпіті". Змагайтеся зі штучним інтелектом використовуючи понад 3000 цікавих запитів.
Гра "Жарт Джіпіті" - це можливість розвинути креативність та почуття гумору. Випробуйте свої здібності у створенні найсмішніших ситуацій та розкажіть найбезглуздіші жарти. Ця гра створена для об'єднання та незабутніх вечорів в колі найближчих людей.
? Комплектація: коробка, гральні картки - 110 шт., інструкція.
? Вага: 150 г
? Розмір: 14х10х2,5
Гра "Жарт Джіпіті" - це можливість розвинути креативність та почуття гумору. Випробуйте свої здібності у створенні найсмішніших ситуацій та розкажіть найбезглуздіші жарти. Ця гра створена для об'єднання та незабутніх вечорів в колі найближчих людей.
? Комплектація: коробка, гральні картки - 110 шт., інструкція.
? Вага: 150 г
? Розмір: 14х10х2,5
| Характеристики | |
| Вікова група | від 12 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 12 років |
| Довжина (см) | 10 |
| Кількість гравців | 2-6 |
| Кількість учасників | 2-6 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 2-6 |
| Комплект постачання | картки-110 шт |
| Комплектація | картки-110 шт |
| Комплектація | картки-110 шт |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 10х14х3 см |
| Розміри упаковки | 10х14х3 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Карткові |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 12 років |










