Настільна гра "Дуплет Deluxe" Ост.1038
- Наявність: 11
- Виробник: ARTOS
-
307 грн
Картинки розділені на групи.
У кожній групі є одна картинка, яка збігається з картинкою на картці з колоди.
У наборі 57 круглих карток у металевій баночці.
Розмір упаковки: 11,5x12x13,5 см.
Розмір товару: 10x10x8 см.
Здійснити покупку настільної гри Дуплет Deluxe можна в інтернет-магазині дитячих іграшок.
Для більш детальної інформації зверніться до наших менеджерів зателефонувавши або написавши нам.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 14 |
| Висота в упаковці (см) | 14 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 12 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 12 |
| Кількість гравців | 2-8 |
| Кількість деталей | картки-57 шт |
| Кількість деталей (шт.) | картки-57 шт |
| Кількість предметів в наборі | картки-57 шт |
| Кількість учасників | 2-8 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 2-8 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 12 |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | ARTOS |
| Размер | 12х12х14 см |
| Розміри упаковки | 12х12х14 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 12 |
| Ширина в упаковці (см) | 12 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 5 років |

















