Код: 00000202101
Артикул: Ост.0826 NEW
Настільна гра Пірати Ост.0826 NEW
- Наявність: 4
- Виробник: ARTOS
-
839 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра Пірати Ост.0826
Настільна гра Пірат - зібравши дружну компанію друзів або родичів і, розклавши на столі нову гру, Ви відразу ж зануритеся в захоплюючий світ морських подорожей, відважних битв і небачених скарбів.
Ви будете крок за кроком наближатися до перемоги, долаючи всі труднощі, борючись з різними кораблями, які будуть потрапляти на шляху. В процесі гри Ви будете набирати очки, перемагаючи ворога, або ж навпаки втрачати їх, програючи в битві. Найголовніше першим набрати 40 очок, адже саме стільки їх має бути у переможця.
В комплекті:
-ігрове поле + ігровий планшет + гральний пластиковий кубик;
-фішки з різними кораблями на підставках;
-піратськими (4 шт), торговими (8шт), військовими (4 шт);
-інші фішки - Золото (40 шт), Сила (40 шт.);
-картки з подіями - 44 шт та картки зі скарбами - 20 шт;
-фішки маркери 4-х кольорів - 8 шт;
-підставки - 16 шт;
-інструкція з правилами гри.
Купити гру Пірат можна в інтернет-магазині дитячих іграшок і товарів.
Зробити замовлення можна на сайті, добавивши в корзину або зателефонувавши по телефону, також можна замовити зворотній дзвінок.
Можете купити вже сьогодні!
Настільна гра Пірат - зібравши дружну компанію друзів або родичів і, розклавши на столі нову гру, Ви відразу ж зануритеся в захоплюючий світ морських подорожей, відважних битв і небачених скарбів.
Ви будете крок за кроком наближатися до перемоги, долаючи всі труднощі, борючись з різними кораблями, які будуть потрапляти на шляху. В процесі гри Ви будете набирати очки, перемагаючи ворога, або ж навпаки втрачати їх, програючи в битві. Найголовніше першим набрати 40 очок, адже саме стільки їх має бути у переможця.
В комплекті:
-ігрове поле + ігровий планшет + гральний пластиковий кубик;
-фішки з різними кораблями на підставках;
-піратськими (4 шт), торговими (8шт), військовими (4 шт);
-інші фішки - Золото (40 шт), Сила (40 шт.);
-картки з подіями - 44 шт та картки зі скарбами - 20 шт;
-фішки маркери 4-х кольорів - 8 шт;
-підставки - 16 шт;
-інструкція з правилами гри.
Купити гру Пірат можна в інтернет-магазині дитячих іграшок і товарів.
Зробити замовлення можна на сайті, добавивши в корзину або зателефонувавши по телефону, також можна замовити зворотній дзвінок.
Можете купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вага (г) | 1200 |
| Вага (кг) | 1,2 |
| Вага в упаковці, кг | 1,2 |
| Вага, г | 1200 |
| Вес | 1,2 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 32 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 32 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 6 |
| Комплект постачання | ігр.поле-1шт, ігр.планшет-4шт, фішки-96шт, карточк |
| Комплектація | ігр.поле-1шт, ігр.планшет-4шт, фішки-96шт, карточк |
| Комплектація | ігр.поле-1шт, ігр.планшет-4шт, фішки-96шт, карточк |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | ARTOS |
| Размер | 32х32х8 см |
| Розміри упаковки | 32х32х8 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Стратегії |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 1,2 |
| Ширина (см) | 32 |
| Ширина в упаковці (см) | 32 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 8 років |








