Код: 00000016161
Артикул: ПСД229
Пазли - палочки UBEE "Новорічні" з дерева ПСД229
- Наявність: 5
- Виробник: UBEE
-
280 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Пазли-палички «Новорічні» 2-х сторонні (12 малюнків) 6 двосторонніх пазлів = 12 картинок для збирання. Кожна картинка-пазл складається з шести паличок-деталей. Розміри гри : 31,5 х 22,5 см Вік: 2,5 р+ Матеріал: ХДФ Цей набір включає такі зображення: - Санта-Клаус - Новорічна ялинка - Оленятко - Кошенятко - Милі пінгвінчики - Мишеня на потязі - Сніговичок - Імбірний пряник - Будинок - Пікап з подарунками - Ведмедик лижник - Вовченя, який мчить на снігоході Вперше побачивши гру дитині буде цікаво дізнатися, хто там зі зворотнього боку кожного малюнка. А потім згадувати це завдяки пам?яті.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 350 |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Вага в упаковці, кг | 0,35 |
| Вага, г | 350 |
| Вес | 0,35 кг |
| Вид іграшки | Пазл |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 24 |
| Категория товара | Шнурівки та вкладиші |
| Комплект постачання | 6 2хсторон карток з малюнком (розділена на6 смужок |
| Комплектація | 6 2хсторон карток з малюнком (розділена на6 смужок |
| Комплектація | 6 2хсторон карток з малюнком (розділена на6 смужок |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 24х33х1 см |
| Розміри упаковки | 24х33х1 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,35 |
| Ширина (см) | 33 |
| Ширина в упаковці (см) | 33 |
| Возраст | від 3 років |









