Міні-розвивашка Vladi Toys "Чий бочок?" для дітей VT1804-43
- Наявність: 5
- Виробник: Vladi Toys
-
168 грн
Об’єднайте між собою картонні картки із зображеннями тварин разом з картками із зображеннями їхніх бочків. В їжачка голочки, а у вівці пухнаста вовна. Готово!
В процесі гри тренуйте логічне мислення, пам’ять, увагу, мовлення та фантазію.
Комплектація: 12 тварин, 24 картки.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 до 5 років |
| Вага (г) | 160 |
| Вага (кг) | 0,16 |
| Вага в упаковці, кг | 0,16 |
| Вага, г | 160 |
| Вес | 0,16 кг |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 3 до 5 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Категория товара | Навчання |
| Комплект постачання | 24 карточки |
| Комплектація | 24 карточки |
| Комплектація | 24 карточки |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 16х17х4 см |
| Розміри упаковки | 16х17х4 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,16 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 до 5 років |

















