Код: 00000221032
Артикул: VT5412-04
Абетка Математика English Vladi Toys з магнітною дошкою VT5412-04
- Наявність: 3
- Виробник: Vladi Toys
-
749 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Вивчаємо абетку, математику та англійську!
В цьому допоможе скринька знань від Vladi Toys! В даному наборі ви знайдете усе необхідне для легкого та веселого навчання!
Кожна картка містить цікаві завдання. Виконуючи їх на магнітній дошці, малюк крок за кроком запам’ятає літери українського алфавіту, вивчить числа та цифри, навчиться рахувати та розв’язувати приклади, а також засвоїть основні поняття величин, навчиться розрізняти властивості та ознаки предметів і навчиться орієнтуватися у просторі.
Набір містить м’які та об’ємні магніти. Їх легко і приємно тримати дитячою ручкою. А також зручно кріпити та знімати.
Комплектація: магнітна дошка, 106 магнітів, 32 картки із завданнями.
В цьому допоможе скринька знань від Vladi Toys! В даному наборі ви знайдете усе необхідне для легкого та веселого навчання!
Кожна картка містить цікаві завдання. Виконуючи їх на магнітній дошці, малюк крок за кроком запам’ятає літери українського алфавіту, вивчить числа та цифри, навчиться рахувати та розв’язувати приклади, а також засвоїть основні поняття величин, навчиться розрізняти властивості та ознаки предметів і навчиться орієнтуватися у просторі.
Набір містить м’які та об’ємні магніти. Їх легко і приємно тримати дитячою ручкою. А також зручно кріпити та знімати.
Комплектація: магнітна дошка, 106 магнітів, 32 картки із завданнями.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 4 до 6 років |
| Вага (г) | 950 |
| Вага (кг) | 0,95 |
| Вага в упаковці, кг | 0,95 |
| Вага, г | 950 |
| Вес | 0,95 кг |
| Вид іграшки | Дошка |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 28 |
| Дитячий вік | від 4 до 6 років |
| Довжина (см) | 28 |
| Категория товара | Навчання |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 5 |
| Комплект постачання | магн. дошка, 106 магнітів, 32 картки |
| Комплектація | магн. дошка, 106 магнітів, 32 картки |
| Комплектація | магн. дошка, 106 магнітів, 32 картки |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 28х36х8 см |
| Розміри упаковки | 28х36х8 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Магнітні |
| Тип | Дошка |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,95 |
| Ширина (см) | 36 |
| Ширина в упаковці (см) | 36 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 4 до 6 років |













