Код: 00000235901
Артикул: 366349
Книжка Енциклопедія для дівчаток 366349
- Наявність: 2
- Виробник: Глорія
-
289 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Є різні серії та кольори продукції.
Під час замовлення уточнюйте разом із менеджером яку саме серію Ви хочете купити.
Колір товару може відрізнятися від зазначеного на фото.
Під час замовлення уточнюйте разом із менеджером яку саме серію Ви хочете купити.
Колір товару може відрізнятися від зазначеного на фото.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,45 кг |
| Вид іграшки | Книги |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Навчання |
| Матеріали | Картон, папір |
| Материал | Картон, папір |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Глорія |
| Размер | 21х27х1 см |
| Розміри упаковки | 21х27х1 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Енциклопедії |
| Тип | Книги |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |









