Конструктор Технок Майстер металевий 2353
- Наявність: 7
- Виробник: Технок
-
797 грн
Розмір: 33 х 25,5 х 3,5 см.
Виробник: Китай. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 1300 |
| Вага (кг) | 1,3 |
| Вага в упаковці, кг | 1,3 |
| Вага, г | 1300 |
| Вес | 1,3 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 30 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 30 |
| Кількість деталей | 290 шт |
| Кількість деталей (шт.) | 290 шт |
| Кількість предметів в наборі | 290 шт |
| Категория товара | Металеві конструктори |
| Матеріали | пластик, метал |
| Материал | пластик, метал |
| Пол | Для хлопчиків |
| Производитель | Технок |
| Размер | 30х18х4 см |
| Розміри упаковки | 30х18х4 см |
| Стать дитини | Для хлопчиків |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 1,3 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Возраст | від 5 років |

















