Код: 00000191280
Артикул: 900248
Деревяний конструктор "Будинок з балконом" 136 деталей 900248
- Наявність: 4
- Виробник: ІГРОТЕКО
-
954 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дерев'яний конструктор "Будинок з балконом" 136 деталей
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 1100 |
| Вага (кг) | 1,1 |
| Вага в упаковці, кг | 1,1 |
| Вага, г | 1100 |
| Вес | 1,1 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 7 |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 28 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 28 |
| Кількість деталей | 136 |
| Кількість деталей (шт.) | 136 |
| Кількість предметів в наборі | 136 |
| Категория товара | Дерев'яні конструктори |
| Матеріали | дерево |
| Материал | дерево |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | ІГРОТЕКО |
| Размер | 28х22х7 см |
| Розміри упаковки | 28х22х7 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 1,1 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Возраст | від 6 років |







