Код: 00000101410
Артикул: 31008
Будівельний набір для творчості з міні-цеглинок BLOCKY Башта Майстра Strate 31008
- Наявність: 8
- Виробник: Strateg
-
280 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Будівельний набір для творчості з міні-цеглинок BLOCKY Башта Майстра Strate
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 900 |
| Вага (кг) | 0,9 |
| Вага в упаковці, кг | 0,9 |
| Вага, г | 900 |
| Вес | 0,9 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Кількість деталей | 500 |
| Кількість деталей (шт.) | 500 |
| Кількість предметів в наборі | 500 |
| Категория товара | Інші конструктори |
| Комплект постачання | цеглинки з гіпса, клей ПВА, пензлик, доп.елементи |
| Комплектація | цеглинки з гіпса, клей ПВА, пензлик, доп.елементи |
| Комплектація | цеглинки з гіпса, клей ПВА, пензлик, доп.елементи |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 25х19х6 см |
| Розмір | 18х17 см |
| Розміри | 18х17 см |
| Розміри упаковки | 25х19х6 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набір |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,9 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Язык | українська, англійська |
| Возраст | від 5 років |










