Конструктор транспорт 9 деталей магнітний XH886
- Наявність: 2
- Виробник: Без бренду
-
467 грн
Для дітей від 3 років
Розмір упаковки 24.0X7.5X20.0 см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 450 |
| Вага (кг) | 0,45 |
| Вага в упаковці, кг | 0,45 |
| Вага, г | 450 |
| Вес | 0,45 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 25 |
| Висота в упаковці (см) | 25 |
| Глибина в упаковці (см) | 7 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 7 |
| Категория товара | Магнітні конструктори |
| Матеріали | безпечний пластик |
| Материал | безпечний пластик |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 25х7х21 см |
| Розміри упаковки | 25х7х21 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Магнітний |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,45 |
| Ширина (см) | 21 |
| Ширина в упаковці (см) | 21 |
| Возраст | від 3 років |



















