Код: 00000040925
Артикул: 39630
Ігровий набір для піску Лопатка і граблі Квіточка 39630
- Наявність: 30
- Виробник: Tigres
-
43 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дитяча лопатка і граблі Квіточка від українського виробника Тигрес - чарівний і стильний набір з маленькими виїмками на лопатці і граблях у вигляді квіточки.
Яскраві і зручні лопатка і граблі - ідеальний варіант для літніх ігор з піском. Ними можна грати в пісочниці, на пляжі, в саду. Гра сприяє розвитку координації, моторики і спритності маленьких ручок, а також дарує безліч позитивних емоцій.
Лопатка і грабельки виготовлені з якісних, міцних і безпечних матеріалів і підходять для активного використання в будь-який час року.
Доступні в 8 кольорах: червоний, жовтий, синій, зелений, бірюзовий, фіолетовий, рожевий, помаранчевий.
Яскраві і зручні лопатка і граблі - ідеальний варіант для літніх ігор з піском. Ними можна грати в пісочниці, на пляжі, в саду. Гра сприяє розвитку координації, моторики і спритності маленьких ручок, а також дарує безліч позитивних емоцій.
Лопатка і грабельки виготовлені з якісних, міцних і безпечних матеріалів і підходять для активного використання в будь-який час року.
Доступні в 8 кольорах: червоний, жовтий, синій, зелений, бірюзовий, фіолетовий, рожевий, помаранчевий.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.033 |
| Вага в упаковці, кг | 0.033 |
| Вес | 0,03 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | лопатка-1шт, граблі-1шт |
| Комплектація | лопатка-1шт, граблі-1шт |
| Комплектація | лопатка-1шт, граблі-1шт |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 21х9х3 см |
| Розміри упаковки | 21х9х3 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Цвет | 0.033 |
| Возраст | від 1 року |









