Набір іграшок для пляжу Бамсик відерко "Класік" № 5 1248_Blue
- Наявність: 3
- Виробник: Bamsik
-
161 грн
Набір іграшок для пляжу Бамсик відерко "Класік" № 5
Яскравий набір для ігор на пляжі допоможе урізноманітнити відпочинок на піску та біля води. У комплекті є відерко серії "Класік", яке зручно використовувати для набору піску чи води під час гри. Такий набір підходить для активних дитячих розваг на свіжому повітрі, сприяє розвитку уяви та захоплює простими й зрозумілими сценаріями гри.
Іграшки для пляжу стануть доречними для прогулянок, поїздок на море або відпочинку в пісочниці. Відерко з набору легко залучити до створення фігур із піску та інших дитячих забав, роблячи дозвілля цікавішим і різноманітнішим.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | відро, лопатка, граблі, корабель, 1 фрмочка |
| Комплектація | відро, лопатка, граблі, корабель, 1 фрмочка |
| Комплектація | відро, лопатка, граблі, корабель, 1 фрмочка |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 20х20х30 см |
| Розміри упаковки | 20х20х30 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | сітка |
| Возраст | від 3 років |









