Пісочний набір Технок пластиковий 3138B
- Наявність: 7
- Виробник: Технок
-
126 грн
Виробник Україна Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 12 місяців |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Висота (см) | 16 |
| Висота в упаковці (см) | 16 |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 12 місяців |
| Довжина (см) | 24 |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 30 |
| Комплект постачання | відро-1шт, сито-1шт, лопатка-1шт, граблі-1шт, форм |
| Комплектація | відро-1шт, сито-1шт, лопатка-1шт, граблі-1шт, форм |
| Комплектація | відро-1шт, сито-1шт, лопатка-1шт, граблі-1шт, форм |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | Технок |
| Размер | 24х17х16 см |
| Розміри упаковки | 24х17х16 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Возраст | від 12 місяців |

















