Іграшка Лійка Бамсик № 18 «Єдиноріг» 216/2_Blue
- Наявність: 22
- Виробник: Bamsik
-
114 грн
Іграшка Лійка Бамсик № 18 «Єдиноріг»
Яскрава іграшка-лійка з оформленням «Єдиноріг» поєднує функціональність і привабливий дитячий дизайн. Такий формат добре підходить для ігор з водою, допомагає зробити процес більш захопливим і дарує позитивні емоції завдяки казковому образу.
Виконання у вигляді лійки з серії Бамсик № 18 робить виріб зручним для повсякденного використання в ігрових сценаріях. Декор «Єдиноріг» додає іграшці виразності, а сама форма лійки залишається практичною для дитячих розваг.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,16 кг |
| Вид іграшки | Лійка |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 25х10х20 см |
| Розміри упаковки | 25х10х20 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Лійка |
| Возраст | від 3 років |









