Запускачка пропелер YS2518A-1_Green
- Наявність: 10
- Виробник: A-Toys
-
163 грн
Запускачка пропелер
Пристрій має головне призначення — забезпечувати запуск пропелерів. У тексті підкреслено ключову характеристику: призначення — ініціація обертального руху лопатей для подальшої експлуатації. Опис фокусується на експлуатаційних аспектах: простота підготовки до роботи, контрольований процес запуску та мінімальна кількість дій користувача для здійснення запуску. Інформація про конструкційні або електричні параметри, матеріали та розміри доступна в офіційній документації виробника.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 120 |
| Вага (кг) | 0,12 |
| Вага в упаковці, кг | 0,12 |
| Вага, г | 120 |
| Вес | 0,12 кг |
| Вид іграшки | Запускалка |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 29 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 29 |
| Категория товара | Запускалки та бумеранги |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 29х29х6 см |
| Розміри упаковки | 29х29х6 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Запускалка |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0,12 |
| Ширина (см) | 29 |
| Ширина в упаковці (см) | 29 |
| Возраст | від 3 років |







