Код: 00000081787
Артикул: S-98B
Скакалка з лічильником KEPAI 28м S-98B
- Наявність: 10
- Виробник: Без бренду
-
165 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Скакалка з лічильником KEPAI 28м
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Скакалка |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Додаткові характеристики | Лічильник |
| Категория товара | Фітнес, гімнастика |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Особливості | Лічильник |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 19х8х6 см |
| Розміри упаковки | 19х8х6 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Спорт |
| Тип | Скакалка |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0.2 |
| Ширина (см) | 8 |
| Ширина в упаковці (см) | 8 |
| Возраст | від 3 років |








