Код: 00000200761
Артикул: 8011
Запускалка з корзинкою 8011
- Наявність: 12
- Виробник: A-Toys
-
183 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Запускалка з корзинкою
Короткий опис: Товар під назвою «Запускалка з корзинкою».
Відомі характеристики
- Назва: Запускалка з корзинкою
Примітка
Інші характеристики або технічні дані не надані.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Категория товара | Запускалки та бумеранги |
| Комплект постачання | запускалка-1шт, диски-6шт |
| Комплектація | запускалка-1шт, диски-6шт |
| Комплектація | запускалка-1шт, диски-6шт |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | A-Toys |
| Размер | 23х20х6 см |
| Розміри упаковки | 23х20х6 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | картон |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 3 років |







