Код: 00000222143
Артикул: VT2002-04
Розвиваючий набір Vladi Toys Набір 4 в 1 Русалоньки VT2002-04
- Наявність: 0
- Виробник: Vladi Toys
-
123 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Підводний світ таїть в собі багато цікавого. Познайомтесь із русалками ти їх друзями. Пригоди та цікаві завдання вже чекають на малечу.
Комплектація: пазлова картинка, розмальовка, дошка, маркер.
Мова: українська.
Вік: 3-5 років.
Комплектація: пазлова картинка, розмальовка, дошка, маркер.
Мова: українська.
Вік: 3-5 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Кількість гравців | 1+ |
| Кількість учасників | 1+ |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 1+ |
| Комплект постачання | пазл 25 эл., раскраска, доска, маркер |
| Комплектація | пазл 25 эл., раскраска, доска, маркер |
| Комплектація | пазл 25 эл., раскраска, доска, маркер |
| Матеріали | комбинированный |
| Материал | комбинированный |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 25х23х1 см |
| Розміри упаковки | 25х23х1 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Развлекательные |
| Упаковка | кульок |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |









