Код: 00000202630
Артикул: Ост.0802
Настільні ігри "Дитяча вікторина" ЛЮКС Ост.0802
- Наявність: 13
- Виробник: ARTOS
-
255 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільні ігри Дитяча вікторина ЛЮКС - розвиває у дітей асоціативне мислення, спостережливість, аналітичні здібності.
Кількість гравців: 1-6 осіб.
Комплектація: 90 ігрових карток, планшет, фішка, кубик.
Купити настільну гру Дитяча вікторина ЛЮКС можна в інтернет-магазині дитячих іграшок.
Зробити замовлення можна на сайті, додавши в кошик або зателефонувавши за телефоном, також можна замовити зворотний дзвінок.
Кількість гравців: 1-6 осіб.
Комплектація: 90 ігрових карток, планшет, фішка, кубик.
Купити настільну гру Дитяча вікторина ЛЮКС можна в інтернет-магазині дитячих іграшок.
Зробити замовлення можна на сайті, додавши в кошик або зателефонувавши за телефоном, також можна замовити зворотний дзвінок.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 4 років |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 4 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Кількість гравців | 1-6 |
| Кількість учасників | 1-6 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 1-6 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 12 |
| Комплект постачання | картки - 90 шт; планшет, фішка, кубик |
| Комплектація | картки - 90 шт; планшет, фішка, кубик |
| Комплектація | картки - 90 шт; планшет, фішка, кубик |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | ARTOS |
| Размер | 25х16х6 см |
| Розміри упаковки | 25х16х6 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,4 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Язык | російська |
| Возраст | від 4 років |













