Код: 00000102709
Артикул: 30939
Настільна гра Strateg Швидкоматика 30939
- Наявність: 78
- Виробник: Strateg
-
174 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
«Швидкоматика» — весела настільна гра-змагання на швидкість мислення та вміння рахувати подумки. Це корисна вправа для дітей і чудова нагода позмагатися для дорослих.
У грі гравці одночасно викладають свої картки й, залежно від їхнього кольору, додають, віднімають або множать числа на них. Хто першим назве правильну відповідь — забирає картку собі. Що більше зібрано карток — то ближче до перемоги.
Гра стане захопливим змаганням для юних і дорослих математиків, дитячої компанії та сімейного дозвілля. А наскільки швидка ваша математика?
Вік: 6+
Кількість гравців: 2-10
Розмір коробки: 14 х 10 х 2,5 см
Вага: 155 г
У грі гравці одночасно викладають свої картки й, залежно від їхнього кольору, додають, віднімають або множать числа на них. Хто першим назве правильну відповідь — забирає картку собі. Що більше зібрано карток — то ближче до перемоги.
Гра стане захопливим змаганням для юних і дорослих математиків, дитячої компанії та сімейного дозвілля. А наскільки швидка ваша математика?
Вік: 6+
Кількість гравців: 2-10
Розмір коробки: 14 х 10 х 2,5 см
Вага: 155 г
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 180 |
| Вага (кг) | 0,18 |
| Вага в упаковці, кг | 0,18 |
| Вага, г | 180 |
| Вес | 0,18 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 3 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 3 |
| Кількість гравців | Від 2 до 10 |
| Кількість учасників | Від 2 до 10 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 10 |
| Комплект постачання | гральні картки-110 шт |
| Комплектація | гральні картки-110 шт |
| Комплектація | гральні картки-110 шт |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 10х3х14 см |
| Розміри упаковки | 10х3х14 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,18 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 6 років |













