Код: 00000240592
Артикул: VT3220-02
Розвиваюча гра Vladi Toys "Емоції Монстрика" магнітна VT3220-02
- Наявність: 9
- Виробник: Vladi Toys
-
105 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Уявіть, як очі дитини спалахують радістю, коли вона відкриває світ, де живе її улюблений герой, — пакування з магнітною грою «Емоції Монстрика». Подаруйте чари та емоції разом з цією магнітною грою. В ній дитина зможе змінювати настрій персонажа, монстрика, створювати йому нові образи та історії, допомагаючи йому виразити будь-яке почуття.
Спостерігайте, як ваша дитина вивчає емоції, розвиває уяву, мовлення і дрібну моторику, весело граючись з різною кількістю очей і зубастими або язикатими ротиками, змінюючи вирази мордочки монстрика, щоб створити певний образ. Кожна деталь цієї гри є кроком до розуміння та вираження почуттів. Завдяки магнітній основі, малюк зможе експериментувати з образами знову і знову, тренуючись у творчості і спостережливості, тим самим зростаючи як емоційно, так і інтелектуально.
Вік: 3-5 років.
Комплектація: 12 магнітних деталей.
Спостерігайте, як ваша дитина вивчає емоції, розвиває уяву, мовлення і дрібну моторику, весело граючись з різною кількістю очей і зубастими або язикатими ротиками, змінюючи вирази мордочки монстрика, щоб створити певний образ. Кожна деталь цієї гри є кроком до розуміння та вираження почуттів. Завдяки магнітній основі, малюк зможе експериментувати з образами знову і знову, тренуючись у творчості і спостережливості, тим самим зростаючи як емоційно, так і інтелектуально.
Вік: 3-5 років.
Комплектація: 12 магнітних деталей.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 до 5 років |
| Вага (г) | 130 |
| Вага (кг) | 0,13 |
| Вага в упаковці, кг | 0,13 |
| Вага, г | 130 |
| Вес | 0,13 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 16 |
| Висота в упаковці (см) | 16 |
| Глибина в упаковці (см) | 0,5 |
| Дитячий вік | від 3 до 5 років |
| Довжина (см) | 0,5 |
| Категория товара | Навчання |
| Комплект постачання | магнітна дошка, 12 магнітів |
| Комплектація | магнітна дошка, 12 магнітів |
| Комплектація | магнітна дошка, 12 магнітів |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 16х0,5х17 см |
| Розмір | 15х15 см |
| Розміри | 15х15 см |
| Розміри упаковки | 16х0,5х17 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Магнітні |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,13 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 до 5 років |















