Код: 00000222063
Артикул: VT5010-24
Гра розвиваюча Vladi Toys Академія розвитку "Пиши та витирай. Перші англійс VT5010-24
- Наявність: 4
- Виробник: Vladi Toys
-
141 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Почнемо захопливу мандрівку світом англійської мови! Діти виконують цікаві завдання на картках, які з легкістю звільняються від написаних слів за допомогою особливого маркера з губкою. Кожна картка – це двері до нового слова та світу можливостей. Дитина легко пізнаватиме англійську.
Комплектація: 16 карток, маркер із губкою.
Мова українська.
Вік: 5-7 років.
Комплектація: 16 карток, маркер із губкою.
Мова українська.
Вік: 5-7 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 120 |
| Вага (кг) | 0,12 |
| Вага в упаковці, кг | 0,12 |
| Вага, г | 120 |
| Вес | 0,12 кг |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Категория товара | Перші ігри для малюків |
| Комплект постачання | 16 карток, 1 маркер |
| Комплектація | 16 карток, 1 маркер |
| Комплектація | 16 карток, 1 маркер |
| Матеріали | картон, папір, пластик, чорнило |
| Материал | картон, папір, пластик, чорнило |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 15х22х3 см |
| Розміри упаковки | 15х22х3 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Упаковка | картон |
| Цвет | 0,12 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Язык | англійська |
| Возраст | від 5 років |








