Код: 00000016008
Артикул: ПСД247
Котики з літерами UBEE Знайди велику та малу літеру з дерева ПСД247
- Наявність: 4
- Виробник: UBEE
-
271 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Навчальна гра Котики з літерами знайди велику та малу літери дерево 3+ кор 29*22*6см (ПСД247)
Цікава та пізнавальна гра «Знайди велику та малу літери».
Ці дружні котики допоможуть вашій малечі вивчити всі букви алфавіту в двох розмірах.
Поясніть дитині що букви бувають великими і маленькими та чому так.
Спробуйте разом з дитиною зібрати з літер слова.
У наборі 66 деталей.
Вік: 3+
Цікава та пізнавальна гра «Знайди велику та малу літери».
Ці дружні котики допоможуть вашій малечі вивчити всі букви алфавіту в двох розмірах.
Поясніть дитині що букви бувають великими і маленькими та чому так.
Спробуйте разом з дитиною зібрати з літер слова.
У наборі 66 деталей.
Вік: 3+
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 700 |
| Вага (кг) | 0,7 |
| Вага в упаковці, кг | 0,7 |
| Вага, г | 700 |
| Вес | 0,7 кг |
| Вид іграшки | Літери |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 29 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 29 |
| Категория товара | Навчання |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 29х22х6 см |
| Розміри упаковки | 29х22х6 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Літери |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,7 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |











