Код: 00000016154
Артикул: ПСД238
Рамка-вкладиш UBEE "Новорічні половинки" з дерева ПСД238
- Наявність: 2
- Виробник: UBEE
-
250 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Розміри однієї цілої картинки: 7 х 7 см. Вік: 1,5р+ В наборі: 12 тематичних картинок-половинок з різним розрізом. Картинки-половинки - це цікава розвиваюча гра, в якій потрібно скласти картинку з двох частин. Гра сприяє розвитку образного й логічного мислення, вчить сприймати зв'язок між частиною і цілим, розвивають дрібну моторику і посидючість. Завдання дитини - з'єднати половинки так, щоб вийшли цілі картинки із зображенням тварин. Розвиток логічного і понятійного мислення. За допомогою такого методичного матеріалу, діти пізнають навколишній світ. Розвивається дрібна моторика. Вставляючи певним чином детальки, чудово тренуються пальчики. Працює зорова пам'ять, тренується увагу і посидючість.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 26 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 26 |
| Кількість деталей | 24 |
| Кількість деталей (шт.) | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 24 |
| Категория товара | Шнурівки та вкладиші |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 26х11х4 см |
| Розміри упаковки | 26х11х4 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 11 |
| Ширина в упаковці (см) | 11 |
| Возраст | від 3 років |










