Мозаїка Пазл 1-145
- Наявність: 1
- Виробник: MASTERPLAY
-
94 грн
Це можуть бути звірятка, будиночки, машинки та будь-які інші шедеври.
Іграшка сприяє розвитку творчих здібностей, уяви, образного мислення.
Якщо Ви хочете купити Мозаїка-пазл, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і наші менеджери допоможуть Вам підібрати підходящий варіант.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вес | 0,15 кг |
| Вид | Мозаики |
| Вид іграшки | Мозаики |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 18 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 18 |
| Кількість деталей | 200 |
| Кількість деталей (шт.) | 200 |
| Кількість предметів в наборі | 200 |
| Категория товара | Мозаїки |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | MASTERPLAY |
| Размер | 18х19х5 см |
| Розміри упаковки | 18х19х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Мозаики |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,15 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Возраст | від 3 років |









