Код: 00000101347
Артикул: 115/23
"Конструктор " Старе місто №3 " ( 116 деталей) Набір дитячий Бамсик 115/23
- Наявність: 3
- Виробник: Bamsik
-
737 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
"Конструктор " Старе місто №3 " ( 116 деталей) Набір дитячий, Бамсик
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 1500 |
| Вага (кг) | 1,5 |
| Вага в упаковці, кг | 1,5 |
| Вага, г | 1500 |
| Вес | 1,5 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 20 |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 20 |
| Кількість деталей | 116 |
| Кількість деталей (шт.) | 116 |
| Кількість предметів в наборі | 116 |
| Категория товара | Блокові конструктори |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 20х20х60 см |
| Розміри упаковки | 20х20х60 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 1,5 |
| Ширина (см) | 60 |
| Ширина в упаковці (см) | 60 |
| Возраст | від 3 років |














