Код: 00000016172
Артикул: ПСД280
Пазл-вкладка Ubee Сонечко емоції з дерева ПСД280
- Наявність: 2
- Виробник: UBEE
-
392 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Пазл з картками "Сонечко, емоції та кольори" - це цікава дитяча розвиваюча гра для маленьких непосид.
На перший погляд, вона проста, але дуже цікава та захоплива, ці веселі яскраві жучки допоможуть вашій дитині:
розпізнавати різні емоції та пробувати їх відтворити, а це завжди цікавий та веселий процес;
орієнтуватися в кольорах;
розібратися де «право», а де «ліво»;
вчитися рахувати детальки;
розвинути уяву та фантазію, що, своєю чергою, допоможе дитині швидше розкрити свою творчу особистість.
У наборі:
основа-планшет для збирання сонечок
15 емоцій сонечка
8 кольорів капелюхів
8 кольорів пар крилець та кружечків на них
8 кольорів животиків, які збираються з 5-ти смужок
8 кольорів пар черевиків
30 завдань (15 двосторонніх карток)
Всі детальки взаємозамінні, збирайте сонечок по картках або ж фантазуйте та створюйте власних різнокольорових жучків.
Вік: 2,5+
Розмір гри: 18,5 х 17 см.
Розмір коробки: 29 х 22,5 см.
Ця гра це чудовий подарунок для захопливого дозвілля вашого малюка.
На перший погляд, вона проста, але дуже цікава та захоплива, ці веселі яскраві жучки допоможуть вашій дитині:
розпізнавати різні емоції та пробувати їх відтворити, а це завжди цікавий та веселий процес;
орієнтуватися в кольорах;
розібратися де «право», а де «ліво»;
вчитися рахувати детальки;
розвинути уяву та фантазію, що, своєю чергою, допоможе дитині швидше розкрити свою творчу особистість.
У наборі:
основа-планшет для збирання сонечок
15 емоцій сонечка
8 кольорів капелюхів
8 кольорів пар крилець та кружечків на них
8 кольорів животиків, які збираються з 5-ти смужок
8 кольорів пар черевиків
30 завдань (15 двосторонніх карток)
Всі детальки взаємозамінні, збирайте сонечок по картках або ж фантазуйте та створюйте власних різнокольорових жучків.
Вік: 2,5+
Розмір гри: 18,5 х 17 см.
Розмір коробки: 29 х 22,5 см.
Ця гра це чудовий подарунок для захопливого дозвілля вашого малюка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 850 |
| Вага (кг) | 0,85 |
| Вага в упаковці, кг | 0,85 |
| Вага, г | 850 |
| Вес | 0,85 кг |
| Вид іграшки | Картки |
| Висота (см) | 10 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 32 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 32 |
| Категория товара | Шнурівки та вкладиші |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 32х24х10 см |
| Розміри упаковки | 32х24х10 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Картки |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,85 |
| Ширина (см) | 24 |
| Ширина в упаковці (см) | 24 |
| Возраст | від 3 років |


















