Код: 00000080915
Артикул: 138
Розвиваючий килимок з брязкальцями 138 р.80*80*52см 138
- Наявність: 1
- Виробник: YG TOYS
-
732 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Розвиваючий килимок з брязкальцями 138 р.80*80*52см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 місяців |
| Вага (г) | 600 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| Вага в упаковці, кг | 0,6 |
| Вага, г | 600 |
| Вес | 0,6 кг |
| Вид | коврик с дугами, погремушками |
| Вид іграшки | Килимок |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 63 |
| Дитячий вік | від 3 місяців |
| Довжина (см) | 63 |
| Категория товара | Перші ігри для малюків |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | YG TOYS |
| Размер | 63х65х5 см |
| Розмір | 80*80*52 см |
| Розміри | 80*80*52 см |
| Розміри упаковки | 63х65х5 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Килимок |
| Упаковка | сумка |
| Цвет | 0,6 |
| Ширина (см) | 65 |
| Ширина в упаковці (см) | 65 |
| Возраст | від 3 місяців |








