Код: 00000016155
Артикул: ПСД275
Пазл вкладка UBEE «Ноїв ковчег» з дерева ПСД275
- Наявність: 4
- Виробник: UBEE
-
449 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Двошаровий пазл вкладка з дерева «НОЇВ КОВЧЕГ»
Познакомити вашу малечу з біблійною історією всесвітнього потопу та як Ной збудував ковчег, щоб врятувати тварин від негоди можна з нашим новим пазлом «Ковчег Ноя».
? Вік: 2+
? Розмір: 48 х 18 см.
? 43 деталі
Дитяча розвиваюча гра цікава та продумана.
Складанка у формі корабля, де треба знайти пару кожній тварині.
Всі віконця та дверцята між собою відрізняються різними формами та фігурами, тож малечі доведеться підбирати куди які підходять.
Знайдіть кожній тваринці пару, знайдіть кожному своє місце у ковчегу та проговоріть з дитиною, що назви тварин можуть відрізнятися: вовк та вовчиця, півень та куриця, лось та лосиха.
Познакомити вашу малечу з біблійною історією всесвітнього потопу та як Ной збудував ковчег, щоб врятувати тварин від негоди можна з нашим новим пазлом «Ковчег Ноя».
? Вік: 2+
? Розмір: 48 х 18 см.
? 43 деталі
Дитяча розвиваюча гра цікава та продумана.
Складанка у формі корабля, де треба знайти пару кожній тварині.
Всі віконця та дверцята між собою відрізняються різними формами та фігурами, тож малечі доведеться підбирати куди які підходять.
Знайдіть кожній тваринці пару, знайдіть кожному своє місце у ковчегу та проговоріть з дитиною, що назви тварин можуть відрізнятися: вовк та вовчиця, півень та куриця, лось та лосиха.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 550 |
| Вага (кг) | 0,55 |
| Вага в упаковці, кг | 0,55 |
| Вага, г | 550 |
| Вес | 0,55 кг |
| Вид іграшки | Рамка-вкладиш |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 49 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 49 |
| Категория товара | Шнурівки та вкладиші |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 49х18х2 см |
| Розміри упаковки | 49х18х2 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Рамка-вкладиш |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,55 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Возраст | від 3 років |




















