Код: 00000016145
Артикул: ПСД230
Розвиваюча гра з картками "Новорічна панорама" ПСД230
- Наявність: 2
- Виробник: UBEE
-
392 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
У наборі: - дерев?яна коробочка - 24 завдання - 47 дерев?яних фігурок Вік: 3+ Новорічна панорама - це перехід від площини до об’ємного сприйняття дитини. Гра - тренажер для моторики рук, завдання - вставити фігурку під прямим кутом. Непосиди вчаться: - концентруватися - орієнтуватися в просторі - збагачувати словниковий запас За допомогою завдань дитина створить картину, розгорне сюжет, складе коротеньку розповідь на новорічну тему. Чудовий посібник для вивчення прийменників: постав санту праворуч від дерева зі снігурами і перед вантажівкою з подарунками.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 600 |
| Вага (кг) | 0,6 |
| Вага в упаковці, кг | 0,6 |
| Вага, г | 600 |
| Вес | 0,6 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Кількість деталей | 42 |
| Кількість деталей (шт.) | 42 |
| Кількість предметів в наборі | 42 |
| Категория товара | Шнурівки та вкладиші |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 23х16х5 см |
| Розміри упаковки | 23х16х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,6 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |













