Код: 00000016170
Артикул: ПСД277
Пазл-вкладка Ubee Меморі соти з дерева ПСД277
- Наявність: 2
- Виробник: UBEE
-
314 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дитяча розвиваюча гра «Меморі - Ведмедик»
Вік: 3+
Меморі "Ведмедик"- захоплююча гра, допоможе розвинути у дитини периферичний зір, зміцнить пам?ять і уважність.
Як грати: у свій хід гравець відкриває дві плашки на грі. Якщо зображення на плашках однакові, гравець забирає собі їх.
Після цього він відкриває ще дві плашки. Якщо зображення на відкритих плашках різні, плашки знову перевертаються долілиць і хід переходить до наступного гравця.
Перемагає той, хто збере більше фішок.
Вік: 3+
Меморі "Ведмедик"- захоплююча гра, допоможе розвинути у дитини периферичний зір, зміцнить пам?ять і уважність.
Як грати: у свій хід гравець відкриває дві плашки на грі. Якщо зображення на плашках однакові, гравець забирає собі їх.
Після цього він відкриває ще дві плашки. Якщо зображення на відкритих плашках різні, плашки знову перевертаються долілиць і хід переходить до наступного гравця.
Перемагає той, хто збере більше фішок.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 32 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 32 |
| Категория товара | Шнурівки та вкладиші |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 32х23х2 см |
| Розміри упаковки | 32х23х2 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,4 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |
| Возраст | від 3 років |

















