Код: 00000016010
Артикул: ПСД237
Набір для навчання математики UBEE "Вчений котик" математичні приклади у вк ПСД237
- Наявність: 7
- Виробник: UBEE
-
271 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Це вчений котик, який зібрався на рибалку та хоче разом з рибками: - познайомити вашу дитину з цифрами від 1 до 9; - допомогти навчитися рахувати; - навчити порівнювати рибок за кількістю; - розказати що це знаки такі рівності “=“ та більше “>” і менше “<“ Ця гра чудово розвиває уважність, спостережливість та логічне мислення, сприяє покращенню пам’яті та виховує інтерес до математики. Вік: 4+ Як грати? 1. Викладіть для дитини в добровільній формі рибок в перше та друге ігрові поля. Почніть з невеликої кількості - 2-3 рибки. 2. Запропонуйте дитині уважно роздивитися перше поле з рибками, уважно порахувати їх кількість та викласти відповідну цифру в перший кружечок зверху. Те саме зробити і з другим ігровим полем та викласти відповідну цифру в останній кружечок зверху. 3. Попросіть дитину порівняти кількість рибок та викласти між ними відповідний знак рівності або нерівності.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 450 |
| Вага (кг) | 0,45 |
| Вага в упаковці, кг | 0,45 |
| Вага, г | 450 |
| Вес | 0,45 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Категория товара | Навчання |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 23х32х3 см |
| Розміри упаковки | 23х32х3 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,45 |
| Ширина (см) | 32 |
| Ширина в упаковці (см) | 32 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |
















