Код: 00000021003
Артикул: 6269
Мозаїка ТехноК для дітей 26 фішок 6269
- Наявність: 1
- Виробник: Технок
-
411 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Пропонуємо вашій увазі мозаїку, яка стане незамінною іграшкою в арсеналі усіх люблячих і відповідальних батьків, адже поєднує в собі дуже багато важливих речей. Діти полюблять цю іграшку за розмаїття барв, за можливість фантазувати та розвивати уяву, за велику кількість ігрових елементів, які так цікаво збирати докупи. Дорослі відзначать навчально-розвивальний ефект мозаїки. Так, ця, на перший погляд проста забавка, виробляє у дитини уважність і посидючість, тренує пам'ять та розвиває дрібну моторику.
Складається «Мозаїка ТехноК» із 36 елементів: 26 фішок-кнопок + 5 спеціальних двосторонніх трафаретів (10 різних малюнків).
Фішки-кнопки у цій мозаїці не просто різноколірні, вони ще й різної форми.
До того ж, на двох фішках нанесено малюнок у вигляді очей. Тому, після того як малюк складе мозаїку, звірята на картинках «оживуть».
Всі елементи мозаїки ви зможете зберігати у зручній валізі, яка також служить ігровим полем.
Для дітей від 2-ох років.
Складається «Мозаїка ТехноК» із 36 елементів: 26 фішок-кнопок + 5 спеціальних двосторонніх трафаретів (10 різних малюнків).
Фішки-кнопки у цій мозаїці не просто різноколірні, вони ще й різної форми.
До того ж, на двох фішках нанесено малюнок у вигляді очей. Тому, після того як малюк складе мозаїку, звірята на картинках «оживуть».
Всі елементи мозаїки ви зможете зберігати у зручній валізі, яка також служить ігровим полем.
Для дітей від 2-ох років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 2 років |
| Вага (г) | 550 |
| Вага (кг) | 0,55 |
| Вага в упаковці, кг | 0,55 |
| Вага, г | 550 |
| Вес | 0,55 кг |
| Вид іграшки | Мозаїки |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 38,5 |
| Дитячий вік | від 2 років |
| Довжина (см) | 38,5 |
| Категория товара | Мозаїки |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 9 |
| Комплект постачання | трафарет двостор.-5шт, фішки-26шт, сітка, валізка |
| Комплектація | трафарет двостор.-5шт, фішки-26шт, сітка, валізка |
| Комплектація | трафарет двостор.-5шт, фішки-26шт, сітка, валізка |
| Матеріали | пластик, папір |
| Материал | пластик, папір |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 38,5х29х5 см |
| Розмір | 36х27,5 см |
| Розміри | 36х27,5 см |
| Розміри упаковки | 38,5х29х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Мозаїки |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,55 |
| Ширина (см) | 29 |
| Ширина в упаковці (см) | 29 |
| Возраст | від 2 років |












