Настільна гра Vladi toys Доміно. "Зоопарк" VT2100-07
- Наявність: 10
- Виробник: Vladi Toys
-
183 грн
Настільна гра Vladi Toys — Доміно «Зоопарк»
Виробник: Vladi Toys
Тип гри: Доміно (настільна гра)
Назва
«Зоопарк»
Короткий опис
Це настільна гра у форматі доміно з тематикою зоопарку. З наявної інформації відомі назва гри, її тема та виробник.
- Виробник: Vladi Toys
- Тип: Доміно
- Тема: «Зоопарк»
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 до 5 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 3 до 5 років |
| Довжина (см) | 20 |
| Кількість гравців | 2+ |
| Кількість учасників | 2+ |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 2+ |
| Комплект постачання | 28 плиток , правила гри |
| Комплектація | 28 плиток , правила гри |
| Комплектація | 28 плиток , правила гри |
| Матеріали | папір, картон |
| Материал | папір, картон |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 20х18х4 см |
| Розміри упаковки | 20х18х4 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Доміно |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в упаковці (см) | 18 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 до 5 років |













