Код: 00000020081
Артикул: 9598
Конструктор ТехноК Літак Винищувач F-16 металевий 9598
- Наявність: 1
- Виробник: Технок
-
1200 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Винищувач F-16 - металевий конструктор від «ТехноК». F16 – це те, що ми з нетерпінням чекаємо в українському небі. Цікавий конструктор складається з 430 металевих та пластикових деталей. Така іграшка чудово підходить дітям від 7 років. Кожен елемент конструктора виробляють з високоякісних матеріалів, а оригінальні металеві деталі - методом комп'ютеризованої лазерної різки, що дозволяє створювати елементи відповідного розміру з високою точністю, які потім легко з’єднувати між собою.
Окрім зацікавлення дитини, такий конструктор ще й розвиває навички логічного мислення, просторову уяву, уважність до деталей і фантазію.
Окрім зацікавлення дитини, такий конструктор ще й розвиває навички логічного мислення, просторову уяву, уважність до деталей і фантазію.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 7 років |
| Вага (г) | 1200 |
| Вага (кг) | 1,2 |
| Вага в упаковці, кг | 1,2 |
| Вага, г | 1200 |
| Вес | 1,2 кг |
| Вид іграшки | Конструктор |
| Висота (см) | 50 |
| Висота в упаковці (см) | 50 |
| Глибина в упаковці (см) | 5 |
| Дитячий вік | від 7 років |
| Довжина (см) | 5 |
| Кількість деталей | 430 |
| Кількість деталей (шт.) | 430 |
| Кількість предметів в наборі | 430 |
| Категория товара | Металеві конструктори |
| Матеріали | пластик, метал |
| Материал | пластик, метал |
| Производитель | Технок |
| Размер | 50х5х30 см |
| Розмір | 39х14х28 см |
| Розміри | 39х14х28 см |
| Розміри упаковки | 50х5х30 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 1,2 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 7 років |











