Код: 00000103183
Артикул: 31103
Настільна гра Strateg Країни світу Африка 31103
- Наявність: 20
- Виробник: Strateg
-
159 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра Strateg Країни світу Африка (31103)
Готові до інтелектуальних перегонів? Вікторина «Африка» — це захоплива подорож, де швидкість та знання вирішують все! Набір містить два режими: основну гру та цікаву вікторину з фактами. Кидайте кубик, відповідайте на запитання та дізнавайтеся дивовижні речі про країни, культуру та природу Африки. Гра чудово розвиває ерудицію, пам'ять та логіку, допомагаючи дитині розширювати кругозір. Відчуйте себе справжніми дослідниками!
Готові до інтелектуальних перегонів? Вікторина «Африка» — це захоплива подорож, де швидкість та знання вирішують все! Набір містить два режими: основну гру та цікаву вікторину з фактами. Кидайте кубик, відповідайте на запитання та дізнавайтеся дивовижні речі про країни, культуру та природу Африки. Гра чудово розвиває ерудицію, пам'ять та логіку, допомагаючи дитині розширювати кругозір. Відчуйте себе справжніми дослідниками!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 7 років |
| Вес | 0,17 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Дитячий вік | від 7 років |
| Кількість гравців | Від 2 до 10 |
| Кількість учасників | Від 2 до 10 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 10 |
| Комплект постачання | картки-72 шт, кубик -1шт, правила гри |
| Комплектація | картки-72 шт, кубик -1шт, правила гри |
| Комплектація | картки-72 шт, кубик -1шт, правила гри |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 14х12х4 см |
| Розміри упаковки | 14х12х4 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | картонна коробка |
| Язык | українська |
| Возраст | від 7 років |








