Код: 00000100453
Артикул: 30233
Настільна гра (укр) "Твоя правда моя дія" в кор-ці 122-182-45 см 30233
- Наявність: 18
- Виробник: Strateg
-
211 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
У гру «Твоя правда, моя дія» грають вдвох або великою компанією. Гравці по черзі відповідають на каверзні запитання або виконують різні дії. Можна відмовитися від завдання, але лише двічі за гру, а якщо гравець відмовиться втретє – програє. Не можна також більше двох разів поспіль обирати завдання «Челендж» або «Правда». Виграє той, хто протримається до закінчення колоди карток та буде чесним і сміливим.
Гра «Твоя правда, моя дія» Strateg (30233) для тих, хто обирає не боятися казати правду або робити щось шалене.
? Рекомендований вік гравців: 16+
? Размір пакування: 12,2х18,2х4,5 см
? Комплектація гри: 110 карток з картону, паперова інструкція.
? Вага гри в коробці: 240 г (+-20 г)
? Кількість гравців: 2-8
Гра українською мовою.
Гра «Твоя правда, моя дія» Strateg (30233) для тих, хто обирає не боятися казати правду або робити щось шалене.
? Рекомендований вік гравців: 16+
? Размір пакування: 12,2х18,2х4,5 см
? Комплектація гри: 110 карток з картону, паперова інструкція.
? Вага гри в коробці: 240 г (+-20 г)
? Кількість гравців: 2-8
Гра українською мовою.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 16 років |
| Вага (г) | 220 |
| Вага (кг) | 0,22 |
| Вага в упаковці, кг | 0,22 |
| Вага, г | 220 |
| Вес | 0,22 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 12 |
| Дитячий вік | від 16 років |
| Довжина (см) | 12 |
| Кількість гравців | 2-8 |
| Кількість учасників | 2-8 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 2-8 |
| Комплект постачання | картки-110 шт |
| Комплектація | картки-110 шт |
| Комплектація | картки-110 шт |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 12х19х5 см |
| Розміри упаковки | 12х19х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Карткові |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,22 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 16 років |








