Настільна гра Dodo Quiz Вгадай предмет карткова 301245
- Наявність: 6
- Виробник: DoDo
-
104 грн
• Перемішай карти та поклади їх стосиком «загадками» догори.
• Тягни карту по черзі. На кожній ти знайдеш три зображення, які слугуватимуть підказками.
• Уважно розглянь підказки та спробуй відгадати, про яку тварину сказано.
• Здогадався? Перегорни картку, щоб перевірити відповідь! Якщо вона правильна — картка твоя.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Картки |
| Висота (см) | 19 |
| Висота в упаковці (см) | 19 |
| Глибина в упаковці (см) | 11 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 11 |
| Жанр | Вікторина |
| Кількість гравців | Від 2 до 6 |
| Кількість учасників | Від 2 до 6 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 6 |
| Комплект постачання | 32 картки розміром 10х7 см |
| Комплектація | 32 картки розміром 10х7 см |
| Комплектація | 32 картки розміром 10х7 см |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Производитель | DoDo |
| Размер | 11х3х19 см |
| Розміри упаковки | 11х3х19 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Картки |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 3 |
| Ширина в упаковці (см) | 3 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |





















