Код: 00000103127
Артикул: 31071
Настільна гра Strateg Футбольна Ліга 31071
- Наявність: 3
- Виробник: Strateg
-
377 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра Strateg Футбольна Ліга (31071)
Твій клуб – Твої правила!
Відчуйте себе власником топового клубу, і не одного! В настільній стратегії «Футбольна ліга» це більш ніж реально. Ви вже є справжнім володарем футбольної імперії — тільки зробіть перший хід! Ця гра – ваш шанс побудувати найпотужнішу мережу клубів, де кожен крок стає новим викликом на шляху до панування у світі спорту та бізнесу.
Виходьте за межі трибун: купуйте легендарні стадіони, виборюйте права на трансляції та наймайте зіркових тренерів і гравців. Тут азарт футболу тісно переплетений із холодним розрахунком. Беріть участь у запеклих аукціонах, збирайте оренду, пробивайте вирішальні пенальті та робіть сміливі ставки на зростання капіталу.
Вага: 554 г
Твій клуб – Твої правила!
Відчуйте себе власником топового клубу, і не одного! В настільній стратегії «Футбольна ліга» це більш ніж реально. Ви вже є справжнім володарем футбольної імперії — тільки зробіть перший хід! Ця гра – ваш шанс побудувати найпотужнішу мережу клубів, де кожен крок стає новим викликом на шляху до панування у світі спорту та бізнесу.
Виходьте за межі трибун: купуйте легендарні стадіони, виборюйте права на трансляції та наймайте зіркових тренерів і гравців. Тут азарт футболу тісно переплетений із холодним розрахунком. Беріть участь у запеклих аукціонах, збирайте оренду, пробивайте вирішальні пенальті та робіть сміливі ставки на зростання капіталу.
Вага: 554 г
| Характеристики | |
| Вікова група | від 10 років |
| Вес | 0,6 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Дитячий вік | від 10 років |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Комплект постачання | Ігрове поле - 1 шт., фішки - 4 шт., гральні кубики |
| Комплектація | Ігрове поле - 1 шт., фішки - 4 шт., гральні кубики |
| Комплектація | Ігрове поле - 1 шт., фішки - 4 шт., гральні кубики |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Назначение | Для всієї родини |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 26х25х5 см |
| Розміри упаковки | 26х25х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | картонна коробка |
| Язык | українська |
| Возраст | від 10 років |












