Код: 00000102692
Артикул: 30935
Настільна гра Stateg УНА FUGGLERS 30935
- Наявність: 15
- Виробник: Strateg
-
123 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Приготуйтеся до вибухових веселощів із настільною грою «УНА FUGGLERS».
Це динамічний картковий хіт, який ідеально підійде для сімейного дозвілля або зустрічі з друзями, даруючи сміх і азарт.
На відміну від класичних аналогів, ця версія вирізняється яскравими картами-мордочками (Fugglers), які надають грі особливого, кумедного й трохи шаленого стилю.
Завдання гравців просте й захопливе: якнайшвидше позбутися всіх карт на руках.
Використовуйте карти з особливими діями проти суперників, щоб змусити їх брати зайві карти, змінювати напрям гри або пропускати хід.
Це додає грі непередбачуваності та інтриги.
Завдяки невеликому розміру коробки гру зручно брати із собою в поїздки, на дачу чи в гості.
У комплекті:
- 108 карток;
- інструкція.
Кількість гравців: 2–5 осіб.
Розмір упаковки: 14 ? 9 ? 2 см.
Упаковка: коробка.
Вікова категорія: 7+.
Це динамічний картковий хіт, який ідеально підійде для сімейного дозвілля або зустрічі з друзями, даруючи сміх і азарт.
На відміну від класичних аналогів, ця версія вирізняється яскравими картами-мордочками (Fugglers), які надають грі особливого, кумедного й трохи шаленого стилю.
Завдання гравців просте й захопливе: якнайшвидше позбутися всіх карт на руках.
Використовуйте карти з особливими діями проти суперників, щоб змусити їх брати зайві карти, змінювати напрям гри або пропускати хід.
Це додає грі непередбачуваності та інтриги.
Завдяки невеликому розміру коробки гру зручно брати із собою в поїздки, на дачу чи в гості.
У комплекті:
- 108 карток;
- інструкція.
Кількість гравців: 2–5 осіб.
Розмір упаковки: 14 ? 9 ? 2 см.
Упаковка: коробка.
Вікова категорія: 7+.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 7 років |
| Вага (г) | 140 |
| Вага (кг) | 0,14 |
| Вага в упаковці, кг | 0,14 |
| Вага, г | 140 |
| Вес | 0,14 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Висота (см) | 15 |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 7 років |
| Довжина (см) | 10 |
| Кількість гравців | 2-5 |
| Кількість учасників | 2-5 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 2-5 |
| Комплект постачання | картки-108шт, інструкція |
| Комплектація | картки-108шт, інструкція |
| Комплектація | картки-108шт, інструкція |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 10х2х15 см |
| Розміри упаковки | 10х2х15 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Карткові |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,14 |
| Ширина (см) | 2 |
| Ширина в упаковці (см) | 2 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 7 років |













