Настільна гра Strateg Битва стихій карткова 30475
- Наявність: 12
- Виробник: Strateg
-
80 грн
Гра розвиває логічне мислення та стратегічне планування: ви повинні вміло використовувати свої ресурси, щоб здобути перевагу над противниками.
Кожна стихія має свої унікальні переваги та слабкі сторони, тож вам доведеться виявити винахідливість, щоб використати їх на свою користь.
"Битва стихій" - ідеальний варіант для веселого часу проведення з родиною або друзями. Приєднуйтесь до битви, де кожен ваш хід вирішує долю всієї гри
? Комплектація: коробка, гральні картки, інструкція
? Вага: 87 г
? Розмір: 9,5х12х2,2 см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 10 |
| Кількість гравців | Від 3 до 5 |
| Кількість учасників | Від 3 до 5 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 3 до 5 |
| Комплект постачання | картки-36 шт |
| Комплектація | картки-36 шт |
| Комплектація | картки-36 шт |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 10х14х2 см |
| Розміри упаковки | 10х14х2 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Карткові |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 5 років |

















