Код: 00000240538
Артикул: VT3106-39
Розвиваючий набір Vladi Toys Зоопарк з магнітами VT3106-39
- Наявність: 9
- Виробник: Vladi Toys
-
105 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Яскравий набір магнітів “Зоопарк” перетворить будь-яку магнітну поверхню на галасливу екосистему, де вирує життя. Десять кумедних, різнокольорових звірят-магнітів, кожен із своїм неповторним забарвленням, розлітаються назустріч новим відкриттям.
Чудові магніти легко кріпити на будь-яку магнітну поверхню, даруючи дитині можливість вигадувати власні історії, рахувати, розрізняти кольори й розвивати логіку через гру. Це ідеальний варіант для веселого розвитку!
Набір магнітів “Зоопарк” допоможе вивчати рахунок, нові слова, назви тваринок, тренувати дрібну моторику, розвинути уважність і фантазію, складати уявлення про навколишній світ.
Комплектація: 10 магнітів.
Вік: 3-5 років.
Чудові магніти легко кріпити на будь-яку магнітну поверхню, даруючи дитині можливість вигадувати власні історії, рахувати, розрізняти кольори й розвивати логіку через гру. Це ідеальний варіант для веселого розвитку!
Набір магнітів “Зоопарк” допоможе вивчати рахунок, нові слова, назви тваринок, тренувати дрібну моторику, розвинути уважність і фантазію, складати уявлення про навколишній світ.
Комплектація: 10 магнітів.
Вік: 3-5 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 90 |
| Вага (кг) | 0,09 |
| Вага в упаковці, кг | 0,09 |
| Вага, г | 90 |
| Вес | 0,09 кг |
| Вид іграшки | Тварини |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 14 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Комплект постачання | магніт-10 шт |
| Комплектація | магніт-10 шт |
| Комплектація | магніт-10 шт |
| Матеріали | картон, магнітний вініл |
| Материал | картон, магнітний вініл |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 14х11х6 см |
| Розміри упаковки | 14х11х6 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Магнітні |
| Тип | Тварини |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,09 |
| Ширина (см) | 11 |
| Ширина в упаковці (см) | 11 |
| Возраст | від 3 років |










