Код: 00000720078
Артикул: BalM-01
Настільна гра Danko Toys "Balance Monkey" розвиваюча BalM-01
- Наявність: 56
- Виробник: Danko Toys
-
120 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Розвиваюча настільна гра "Balance Monkey"
| Характеристики | |
| Вікова група | від 4 до 6 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 4 до 6 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Кількість гравців | 2+ |
| Кількість учасників | 2+ |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 2+ |
| Комплект постачання | ігр.поле-1шт, кубик-1шт, фігурки-25шт |
| Комплектація | ігр.поле-1шт, кубик-1шт, фігурки-25шт |
| Комплектація | ігр.поле-1шт, кубик-1шт, фігурки-25шт |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Назначение | Для всієї родини |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Danko Toys |
| Рівень складності | 1 |
| Размер | 19х19х4 см |
| Розміри упаковки | 19х19х4 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Язык | українська, англійська |
| Возраст | від 4 до 6 років |









