Код: 00000016121
Артикул: ПСД266
Настільна гра Половинки "Доміно" Ubee ПСД266
- Наявність: 1
- Виробник: UBEE
-
270 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра "Половинки" Доміно від Ubee — це захоплююча розвага для всієї родини, яка допомагає розвивати логічне мислення та увагу у дітей. Основні характеристики:
Виготовлена з високоякісних та безпечних матеріалів
Класичні правила доміно з цікавим і яскравим дизайном
Включає елементи з різними зображеннями, що допомагає дітям навчитися розпізнавати форми та кольори
Сприяє розвитку моторики, концентрації та комунікативних навичок
Підходить для дітей від 3 років і старше
Ідеальна для гри вдома або в навчальних закладах
Ця настільна гра стане чудовим способом провести час з користю та розвагами, допомагаючи дітям вчитися граючи.
Виготовлена з високоякісних та безпечних матеріалів
Класичні правила доміно з цікавим і яскравим дизайном
Включає елементи з різними зображеннями, що допомагає дітям навчитися розпізнавати форми та кольори
Сприяє розвитку моторики, концентрації та комунікативних навичок
Підходить для дітей від 3 років і старше
Ідеальна для гри вдома або в навчальних закладах
Ця настільна гра стане чудовим способом провести час з користю та розвагами, допомагаючи дітям вчитися граючи.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 2 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 9 |
| Висота в упаковці (см) | 9 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 2 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Комплект постачання | 28 плашок |
| Комплектація | 28 плашок |
| Комплектація | 28 плашок |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 16х5х9 см |
| Розміри упаковки | 16х5х9 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Доміно |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 5 |
| Ширина в упаковці (см) | 5 |
| Возраст | від 2 років |















