Код: 00000180144
Артикул: G-CR-01-01
Настільна гра Danko Toys "Champion Race" розважальна G-CR-01-01
- Наявність: 10
- Виробник: Danko Toys
-
159 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра "Champion Race"
| Характеристики | |
| Вікова група | від 4 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 37 |
| Дитячий вік | від 4 років |
| Довжина (см) | 37 |
| Кількість гравців | 2-8 |
| Кількість учасників | 2-8 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 2-8 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 10 |
| Комплект постачання | игр.поле-1шт, фишки-80 шт, |
| Комплектація | игр.поле-1шт, фишки-80 шт, |
| Комплектація | игр.поле-1шт, фишки-80 шт, |
| Производитель | Danko Toys |
| Размер | 37х26х5 см |
| Розміри упаковки | 37х26х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,5 |
| Ширина (см) | 26 |
| Ширина в упаковці (см) | 26 |
| Язык | російська, українська |
| Возраст | від 4 років |







