Код: 00000181042
Артикул: MAF-02-01U
Настільна гра Danko Toys "MAFIA. Vegas" розважальна MAF-02-01U
- Наявність: 24
- Виробник: Danko Toys
-
126 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Розважальна гра "MAFIA. Vegas" на укр.мові
| Характеристики | |
| Вікова група | від 16 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 16 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Кількість гравців | 4-6 |
| Кількість деталей | 84 карточки |
| Кількість деталей (шт.) | 84 карточки |
| Кількість предметів в наборі | 84 карточки |
| Кількість учасників | 4-6 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 4-6 |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 10 |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Производитель | Danko Toys |
| Размер | 19х19х4 см |
| Розміри упаковки | 19х19х4 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Карточные |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 16 років |







