Код: 00000101614
Артикул: 30531
Настільна гра Strateg Муркотіння карткова 30531
- Наявність: 8
- Виробник: Strateg
-
145 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Гра "Муркотіння" створена для того, щоб закохані могли провести час разом, насолоджуючись приємними моментами та відкритими розмовами.У процесі гри важливо бути повністю відвертими та відкритими одне перед одним.
Гра складається з різних питань, які допоможуть вам дізнатися більше про погляди, вподобання та мрії вашого партнера. Це чудова можливість зруйнувати бар'єри та створити глибший емоційний зв'язок."Муркотіння" допоможе вам зануритися в атмосферу тепла та довіри, що сприятиме зміцненню ваших стосунків та подарує багато приємних спільних моментів.
? Комплектація: коробка, гральні картки - 110 шт., інструкція.
? Вага: 155 г
? Розмір:14х510х2,5
Гра складається з різних питань, які допоможуть вам дізнатися більше про погляди, вподобання та мрії вашого партнера. Це чудова можливість зруйнувати бар'єри та створити глибший емоційний зв'язок."Муркотіння" допоможе вам зануритися в атмосферу тепла та довіри, що сприятиме зміцненню ваших стосунків та подарує багато приємних спільних моментів.
? Комплектація: коробка, гральні картки - 110 шт., інструкція.
? Вага: 155 г
? Розмір:14х510х2,5
| Характеристики | |
| Вікова група | з 18 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | з 18 років |
| Довжина (см) | 10 |
| Кількість гравців | Для 2-х |
| Кількість учасників | Для 2-х |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Для 2-х |
| Комплект постачання | картки-110 шт |
| Комплектація | картки-110 шт |
| Комплектація | картки-110 шт |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 10х14х3 см |
| Розміри упаковки | 10х14х3 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Карткові |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в упаковці (см) | 14 |
| Язык | українська |
| Возраст | з 18 років |








